Życzenia Bożonarodzeniowe

A Słowo Ciałem się stało i zamieszkało pośród nas.

Drodzy Parafianie

To szczególny czas, kiedy bardzo często przemawia w tych dniach nasze ludzkie serce pełne wrażliwości, czułości i miłości. Przemawia słowem i gestem otwartych dłoni. Przemawia czystością białego opłatka. Najważniejsze jednak jest to, by "te inne święta" pomogły nam doświadczyć i uwierzyć, że Bóg jest nieograniczony w swojej mocy i działaniu. Że Jego obecności możemy doświadczyć wszędzie, przy stole wigilijnym, w świątyni przy spotkaniu z drugim człowiekiem. Że  możemy Go spotkać pośród bólu i tęsknoty, zmęczenia i niepewności, troski o przyszłość i zdrowie.


Kochani pragniemy, jako duszpasterze naszej Parafii życzyć Wam, aby Boża Dziecina obdarzała wszystkich swym błogosławieństwem i potrzebnymi łaskami. Życzymy wiary dziecka, nadziei płynącej z Bożego Narodzenia i miłości zdolnej do poświęceń, a Boży Aniołowie niech będą źródłem nieustannej Bożej radości.
Szczęść Boże.

Duszpasterze Parafii w Solcu nad Wisłą AD 2020