Życzenia Bożonarodzeniowe

Do naszych serc do wszystkich serc uśpionych dziś zabrzmiał dzwon już człowiek obudzony bo nadszedł czas i dziecię się zrodziło a razem z nim Maleńka przyszła Miłość.

Maleńka Miłość w żłobie śpi Maleńka Miłość przy Matce Świętej dziś cała ziemia i niebo lśni dla tej miłości maleńkiej.

Porzućmy zło przestańmy złem się bawić. I czystą łzą spróbujmy serce zbawić. Już nadszedł czas już dziecię się zrodziło. A razem z Nim, Maleńka przyszła Miłość.

Maleńka Miłość zbawi świat, Maleńką Miłość chrońmy z lękiem Dziś ziemia drży i niebo drży od tej miłości maleńkiej!

Święta Bożego Narodzenia to czas objawienia Miłości Bożej w tajemnicy Wcielenia. To dla nas i dla naszego zbawienia Bóg staje się człowiekiem, by przekonać każdego z nas jak jesteś wielki w oczach Bożych. Stąd dzisiejszy świat potrzebuje Miłości. A zatem my Duszpasterze Parafii Solec nad Wisłą życzymy Wam drodzy Parafianie tej miłości, która prostuje ścieżki dla Pana i uzdrawia serca poranione, obojętne, zbuntowane, wątpiące i poszukujące. Niech blask światła z Betlejem oświeci wasze sumienia i je pobudzi do pełnego nadziei spojrzenia w przyszłość, że mogę wszystko w Tym, który mnie umacnia. Boża Dziecina niech błogosławi Wam na każdy dzień pracy, modlitwy, posługi i wypoczynku i niech Was strzeże od złego. Szczęść Boże również na Nowy 2019 Rok.