Życzenia Bożonarodzeniowe


Bóg się rodzi, moc truchleje, 

Pan niebiosów obnażony; 
Ogień krzepnie, blask ciemnieje, 
Ma granice nieskończony. 
Wzgardzony okryty chwałą, 
Śmiertelny Król nad wiekami;

A Słowo Ciałem się stało 
i mieszkało między namiNiezwykła jest atmosfera tych Świąt, w których pochylamy się na żłóbkiem w betlejemskiej grocie. Towarzyszy nam zdziwienie i fascynacja prostotą Boga przychodzącego do człowieka z darem miłości i pokoju. To wydarzenie domaga się, by wzorem pasterzy i mędrców powrócić do szarej codzienności niosąc bogactwo spotkania oraz błogosławieństwa.

Drodzy Parafianie. W imieniu ks. Prałata Tadeusza, Ks. Jarosława i własnym pragniemy Wam
wszystkim złożyć serdeczne  życzenia. Niech Boża Dziecina swoim przyjściem na świata napełni Was nadzieją na lepsze jurto, łaską zdrowia, które jest potrzebne, by bardziej realizować swoje powołanie. Niech również w Waszych sercach zagości światło prawdy i duch pokoju. Lecz nade wszystko niech te Święta umocnią Was w wierze, byście byli światłem świata i solą ziemi. Niech inni patrząc na Was chwalą Ojca, który jest w niebie. Szczęść Boże na to piękne i podniosłe
świętowanie.

Podnieś rękę, Boże Dziecię! Błogosław wszystkim. Szczęść Bożę.