Pierwsza Komunia Święta

„Oto jest dzień, który dał nam Pan"15 maja 2016r. był dniem wyjątkowym dla dzieci z klas III naszej parafii. To właśnie w Święto Zesłania Ducha Świętego na Mszy Św. o godz. 10:00 Czeszun Agata, Foremniak Paweł, Gawlik
Maria, Jarosz Julia, Kacperek Matylda, Kacperek Natalia, Kasprzycki Maciej, Lasota Karolina, Łazorczyk Adam, Masternak Klaudia, Masternak Maja, Mordak Jakub, Nędzia Kacper, Pawłowski Olaf, Rychter Julia, Sepioło Dominika i Wiatrowska Michalina po raz pierwszy w pełni uczestniczyły w bezkrwawej Ofierze Jezusa, do której przygotowywały się przez cały rok.

Otoczmy te dzieci i ich rodziny modlitwą do Ducha Świętego, aby spotkanie z Jezusem Eucharystycznym owocowało w ich życiu wiernością Bogu.

Wszystkim Rodzicom dziękujemy za religijne wychowanie małych pociech. Księdzu Jarosławowi i Katechetce – pani Agacie Zawadzkiej dziękujemy za przygotowanie uroczystej Mszy Św.