Trasa peregrynacji obrazu „Jezu ufam Tobie”

Trasa peregrynacji obrazu „Jezu ufam Tobie”

I obraz – Solec nad Wisłą – ul. Wczasowa, Podole, Plażowa, Kościuszki, Zamkowa, Gostecka, Zwoleńska, Wąska, Polna, Aleje Kazimierza Wielkiego, Strażacka, Wnuka, Akacjowa, Słoneczna, Piaski, Radomska, Podemłynie, Łoteckiego, Mała, Spokojna, Staszica, Krakowska, Rynek, Kopernika, Podgóra, Amernia, Podzamcze.

II obraz Przedmieście Bliższe, Przedmieście Dalsze; Dziurków; Kolonia Dziurków; Kalinówek; Raj; Sadkowice; Kolonia Raj; Kolonia Nadwiślańska; Kłudzie; Boiska nad Wisłą; Boiska pod lasem; Kolonia Boiska

III obraz – Wola Solecka, Wólka, Zafolwarcze, Kolonia Wola Solecka, Podłącze.

Proponowany plan peregrynacji może ulec zmianie. W niektórych sytuacjach przekazanie obrazu na kolejne miejscowości może mieć miejsce w kościele parafialnym.