Życzenia


Cicha noc, święta noc. 
Pokój niesie ludziom wszem. 
A u żłóbka Matka święta czuwa sama uśmiechnięta. 
Nad Dzieciątka snem.

Drodzy Parafianie i wszyscy ludzie dobrej woli

To niezwykłe wydarzenie, które świat celebruje każdego roku jest zaproszeniem do
przyjęcia Boga zrodzonego z Niepokalanej Niewiasty Maryi. On przynosi prawdę
odwiecznej miłości, która pragnie się narodzić w Twoim sercu, w naszych rodzinach i naszej Ojczyźnie. Tak wiele potrzeba jest tej dobroci, przebaczenia i nadziei. My duszpasterze parafii Wniebowzięcia NMP w Solcu nad Wisłą wszystkim składamy życzenia: Niech Boża Dziecina przyniesie Wam ową nadzieję na lepsze jutro, chorych uzdrowi, uzależnionych uwolni, rozbitych na nowo poskłada, zranionych przytuli, grzeszników ocali od wiecznej śmierci, wątpiących w wierze umocni. Dzielcie się pięknem Waszych serc z każdym tak, jak opłatkiem przy wigilijnym stole
.

Ks. Krzysztof Maj - proboszcz
Ks. Jarosław Grabka - wikariusz
Ks. Tadeusz Gębka - rezydent