Życzenia

Bóg się rodzi, moc truchleje,
Pan niebiosów obnażony!
Ogień krzepnie, blask ciemnieje,
Ma granice Nieskończony.
Wzgardzony, okryty chwałą,
Śmiertelny Król nad wiekami!
A Słowo Ciałem się stało
I mieszkało między nami.

Drodzy parafianie

W tę niezwykłą Uroczystość, podczas której rozważamy w swoim sercu prawdę wiary, że Bóg stał się człowiekiem przyjmijcie od nas Duszpasterzy Parafii i Sióstr Michalitek najlepsze życzenia.

Niech dar pokoju będzie udziałem waszych serc przepełnionych Bożą miłością i wiarą, która cuda czyni. Niech Boża Dziecina strzeże Was od złego i błogosławi na wszystkich drogach życia. Nieście wdzięczność i przebaczenie do każdego człowieka, szczególnie w dzisiejszych czasach zagubionego, aby uwierzył, że Boże Narodzenie wyzwala wiele dobra i serdeczności.  Szczęść Boże.

Figura Dzieciątka Jezus pobłogosławiona i przekazana dla naszej Parafii w Betlejem podczas pielgrzymki do Ziemi Świętej w listopadzie 2014 roku.