Życzenia Wielkanocne

Dlaczego szukacie żywego wśród umarłych. Nie ma go tutaj.
Zmartwychwstał!!!!

Triduum Paschalne

Rekolekcje Wielkopostne

Program rekolekcji wielkopostnych 2018 – Solec nad Wisłą

Środa – 21 marca

Spotkanie z Marią Vadia

Wielki Post

Koncert kolęd

Na kulturalnej mapie Solca już po raz trzeci 6 stycznia o godz. 18.00 zaprezentował się spektakl muzyczny z utworami polskich kolęd. Miejscem był kościół parafialny pw. Wniebowzięcia NMP. Przed licznie zgromadzonymi słuchaczami wystąpił chór miejscowej parafii pod dyrekcją p. mgr Kamila Jóźwika oraz solistka Maja Wojtaszek.

Jasełka

Rokrocznie tuż przed świętami Bożego Narodzenia lub po Nowym Roku w szkołach i kościoła przedstawiane są inscenizacje bożonarodzeniowe, zwane jasełkami. Dzieci i młodzież pod okiem katechetów i nauczycieli przygotowuje według określonego scenariusza spektakl o narodzeniu Syna Bożego. Obok obrazów zaczerpniętych z Ewangelii ukazane są wydarzenia z przeszłości lub współczesności naszej Ojczyzny.

Zaproszenie na koncert kolęd

Życzenia Bożonarodzeniowe